ورود ثبت نام

وراد شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپارید

یک حساب بسازید

فیلد هایی که با * مشخص شده اند ضروری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *


خوابگاه خودگردان در اصفهان یکی از ضروری ترین کاربری های شهری این کلان شهر می باشد، و خوابگاه خودگردان انواع مختلفی در اصفهان دارد. کلان شهر اصفهان به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران مطرح می باشد که جاذبه های گردشگری فراوان ان به همراه دانشگاه های معتبرش جمعیت زیادی از دانشجوها را به این شهر کشانده است. شهرستان اصفهان، برخار، نجف آباد، خمینی نشهر، شاهین شهر، مبارکه، فلاورجان، تیران کاروان، لنجان و جی، شهرهای استان اصفهان را تشکیل می دهند.
برخی از کارمندان و دانشجوها به جای رفتن به  خوابگاه خودگردان پسرانه اصفهان و یا خانم های محترم به جای رفتن به خوابگاه خودگردان دخترانه اصفهان ترجیح می دهند که چند نفر جمع شوند و به صورت همخانه ای خانه ای را در اصفهان اجاره نمایند که در این صورت به همخانه اقا در اصفهان و همخانه خانم در اصفهان نیاز پیدا خواهند نمود. اگر چه اصفهان زیباست اما تبریز هم چیزی کم ندارد.

خوابگاه خودگردان اصفهان


شهر اصفهان با توجه به موقعیتی که دارد زمینه ساز اشتغال فراوانی است و کارمندان بسیاری را نیز به خود جذب نموده است که این کارمندان به خوابگاه کارمندی اصفهان نیاز دارند، البته آقایانی که خوابگاه پسرانه در اصفهان را انتخاب می کنند حتماً از شغل خود بسیار رضایت دارند. خانم هایی هم که اصفهان را انتخاب نموده اند دربه در دنبال خوابگاه خودگردان دخترانه اصفهان هستند سایت هم کلید امیدوار هست همه این عزیزان به آرزویشان برسند. البته دانشجوهای شیرازی بیشتر ترجیح می دهند که ابتدا خوابگاه خودگردان شیراز را بیابند

 

خوابگاه خودگردان اصفهان


اصفهان در مسیرهای اصلی شمال-جنوب و شرق-غرب در حال عبور از ایران قرار دارد و زمانی هم یکی از بزرگترین شهرهای جهان بود. میدان نقش جهان در اصفهان یکی از بزرگترین میدان های شهر در جهان است که توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی تعیین شده است. این شهر همچنین دارای بسیاری از آثار تاریخی است و برای نقاشی، تاریخ و معماری شناخته شده است. هر چند اصفهان نسبت به کرج از تهران فاصله دارد اما بسیار پیشرفته می باشد. دانشگاه های اصفهان هم مثل مشهد خوب هستند.

طراحی سایت