ورود ثبت نام

وراد شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپارید

یک حساب بسازید

فیلد هایی که با * مشخص شده اند ضروری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

خوابگاه خودگردان سنندج و یا بهتر بگوییم خوابگاه خودگردان زیبا و با کیفیت در سنندج قطعاً یکی از بهترین اقامتگاه های ایران خواهد بود چرا که هر کجای شهر باشید می توانید پنج شنبه ها و جمعه ها با همخانه خود در سنندج و یا دوستانی که در پانسیون دخترانه سنندج پیدا کرده اید خودتان را به آبیدر برسانید و از زیبایی های آن لذت ببرید. بر خلاف یزد که بسیار گرم است اینجا خنک است.

 

خوابگاه خودگردان سنندج


سنندج یا سینو، پایتخت استان کردستان در شمال غربی ایران است و 95 مایلی (153 کیلومتر) از مرز ایران و عراق است. جمعیت سنندج عمدتا از کردها، اقلیت ارمنی، یهودی و اقلیت عربی تشکیل شده است.
در حالی که شهر مدرن سنندج حدودا 300 سال قدمت دارد، روستاهای اطراف آن بیش از 2000 سال سن دارند و این منطقه از دوران قبل از امپراطوری فارسی، مرکز فرهنگ کردی و ایرانی بوده است.
سنندج به خاطر زیبایی طبیعی آن مشهور است و آبشارهای آب شیرین و جغرافیای کوهستانی هر ساله گردشگران زیادی را جذب می کند. هنر و معماری همچنین جزء مهم جاذبه های گردشگری محلی است. فاصله سسندج با تهران تقریباً مناسب است. سسندج مثل اصفهان کلانشهر نیست اما مانند شیراز زیباست. زبان اهالی سنندج مانند کرمانشاه کوردی است.

خوابگاه خودگردان سنندج


یکی از خوابگاه های سنندج خوابگاه کوثر سنندج می باشد، شما گزینه ای دیگری هم دارید از جمله پانسیون دخترانه در سنندج. سایت هم کلید به همه دوستان پیشنهاد می دهد که حتماً برای تفریح و گردش شهر سسندج را انتخاب نمایند چرا که به حدی به آنها خوش خواهد گذشت که چندین بار تکرار خواهند کرد.

طراحی سایت