ورود ثبت نام

وراد شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپارید

یک حساب بسازید

فیلد هایی که با * مشخص شده اند ضروری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

خوابگاه خودگردان شیراز قطعاً یکی از زیباترین خوبگاه های کارمندی جهان خواهد بود چرا که اصولاً خوابگاه خودگردان اگر روزی در شیراز باشد، بسیار به ظاهر ان خواهند رسید. بیشتر آقایانی که در خوابگاه پسرانه شیراز هستند و یا خانم هایی که در خوابگاه دخترانه شیراز هستند قطعاً از بهترین کارمندان و دانشجویان شیراز می باشند، چون ابتدا تمام تلاش آنها بر این است که همخانه آقا در شیراز و یا همخانه خانم در شیراز را بیابند و در مرحله بعدی به پانسیون پسرانه شیراز و یا پانسیون دخترانه شیراز بروند.

خوابگاه خودگردان شیراز 


شیراز به عنوان شهر شاعران، ادبیات، شراب و گل شناخته می شود. همچنین بسیاری از ایرانی ها به خاطر باغ های فراوان و درختان میوه ای که در شهر دیده می شوند، مانند باغ ارم، بسیاری از ایرانی ها این شهر را شهر باغ می دانند. شیراز جوامع بزرگ یهودی و مسیحی داشته است. صنایع دستی شیراز شامل کارهای موزاییک منبت کاری طراحی سه بعدی است. نقره ای؛ قالی بافندگی و بافندگی از کیمیم، گیلیم و ججیم را در روستاها و در میان قبایل به نام گیلم  در صنایع شیراز صنایع مانند تولید سیمان، شکر، کود، محصولات نساجی، محصولات چوبی، فلزکاری و فرش ها تسلط دارند. شیراز همچنین دارای یک پالایشگاه بزرگ نفتی است و همچنین مرکز عمده صنایع الکترونیکی ایران است: 53 درصد از سرمایه گذاری الکترونیک ایران در شیراز قرار دارد. شیراز نخستین نیروگاه خورشیدی ایران است. اخیرا اولین توربین بادی شهر در بالای کوه بابکوهی در نزدیکی شهر نصب شده است و پانسیون خودگردان در شیراز  هم مهم است. شیراز هم مثل مشهد زیارتی است و مثل تبریز و یزد تاریخی.

 

 خوابگاه خودگردان شیراز


سایت هم کلید به تمامی دوستانی که شیراز را برای کار و تحصیل انتخاب می کنند بازدید از خوابگاه سحرخیز شیراز را پیشنهاد می کند. شیراز هم به مانند کرج بسیار زیباست و خوابگاه خودگردان برای آن نیاز است.

طراحی سایت