ورود ثبت نام

وراد شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپارید

یک حساب بسازید

فیلد هایی که با * مشخص شده اند ضروری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

خوابگاه خودگردان مشهد، خوابگاهی در جوار امام رضا (ع)، هم کار و هم زیارت و هم درس، یکی از بهترین شهرهای زیارتی ایران که اگر انجا را انتخاب نموده اید و برای شما مقدور نیست که همخانه آقا در مشهد و یا همخانه خانم در مشهد را پیدا کنید، حتماً از خوابگاه کارمندی مشهد، خوابگاه خودگردان پسرانه مشهد و یا خوابگاه خودگردان دخترانه مشهد استفاده کنید.

 

خوابگاه خودگردان مشهد


مشهد زندگی خود را به عنوان سناباد، یک روستای پایت استاپ برای کاروان های تجاری به سمت ترکمنستان آغاز کرد. اما در قرن نهم، هشتمین شیعه امام علی بن موسی الرضا، پسر بزرگ امام علی (ع)، پسر عموی پسر پیامبر (ص) حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) از خلیفه زمان مسموم شد. امام رضا در مشهد دفن شد و حرم حضرت زهرا (س) یکی از مقدس ترین مکان ها برای مسلمانان شیعه پس از کعبه مقدس در عربستان سعودی و کربلا در عراق بود.
در طول هزار سال آینده، مجتمع حرم محاصره شد.
. برای زنان، یک روسری ساده یا روسیاری، با یک تی شرت و شلوار خوب است. مردان نیز مجاز به پوشیدن شلوار نیستند. این قوانین برای هر شهر و روستایی در ایران یکسان است؛ این قانون ملی است.
عکاسی در حرم مقدس مجاز نیست چرا که همه بازدیدکنندگان در دروازه های مختلف که منجر به حرم می شوند فریب می خورند. دروازه ورودی جداگانه برای خانم ها و مردانه وجود دارد. با این حال، عکاسی با تلفن های همراه مجاز است. اگر به خارج از کشور می روید و یا فارسی صحبت نکنید، ممکن است به دفتر زائرین به "زائران" غیر اسلامی هدایت شوید، جایی که به شما اطلاعات داده می شود و یک راهنمای رایگان برای شما در اطراف مجموعه حرم مطرح می شود. تبریز هم کلانشهر است

 

خوابگاه خودگردان مشهد


طبق تحقیقات سایت هم کلید، پانسیون دخترانه در مشهد و پانسیون پسرانه در مشهد از جمله بهترین پانسیون های ایران هستن و پیشنهاد می گردند.

طراحی سایت