ورود ثبت نام

وراد شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپارید

یک حساب بسازید

فیلد هایی که با * مشخص شده اند ضروری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

خوابگاه خودگردان همدان چه زیباست اگر در کنار غار علیصدر در همدان باشد. تمامی آنچه که یک دانشجو یا کارمند نیاز دارد را برآورده خواهد نمود. برخی از افراد دوست دارند در محله های قدیمی همدان به صورت همخانه آقا در همدان و یا همخانه خانم در همدان منزلی را اجاره کنند و یا در خوابگاه کارمندی همدان سکونت گزینند.

خوابگاه خودگردان همدان


همدان توسط مادها تاسیس شد. پس از آن یکی از چندین شهر پایتخت سلسله هخامنشی شد.
همدان در کتاب مقدس اذره به عنوان جایی که اسکرول پیدا شده است اجازه داده شده یهودیان از پادشاه داریوش برای بازسازی معبد در اورشلیم ذکر شده است. نام قدیمی آن Ecbatana در متن Ezra استفاده می شود. از آنجا که این یک مایل بالاتر از سطح دریا بود، جای خوبی برای حفظ اسناد چرمی بود.
در دوران اشکانیان، تتیفاون پایتخت کشور بود و همدان پایتخت تابستانی و محل اقامت حاکمان اشکانی. پس از پارتی ها، ساسانیان کاخ های تابستانی خود را در همدان ساختند. در سال 633 نبرد نهاوند رخ داد و همدان به دست اعراب مسلمان افتاد.
در طی بویژه ها، شهر به شدت آسیب دید. در قرن 11، سلجوقیان سرمایه خود را از بغداد به همدان نقل مکان کردند. شهر همدان، حوادث آن پس از ظهور و سقوط قدرت های منطقه، در طول حمله تیموریست کاملا تخریب شد. در طول دوره صفویه، شهر رشد کرد. پس از آن، در قرن هجدهم، همدان به عثمانی ها تسلیم شد، اما به دلیل کار نادر شاه افشار، همدان از مهاجمان پاک شد و در نتیجه یک معاهده صلح بین ایران و عثمانی ها، به ایران بازگشت . همدان بر روی جاده ابریشم ایستاده است و حتی در قرن اخیر، شهر به دلیل موقعیت آن در شبکه اصلی جاده در مناطق غربی ایران و ایران از تجارت و تجارت قوی برخوردار بود.
در طول جنگ جهانی اول، این شهر صحنه جنگ سنگین میان نیروهای روسی و تورکو-آلمان بود. این دو توسط ارتش و در نهایت توسط انگلیس اشغال شده بود، قبل از بازگشت به کنترل دولت ایران در پایان جنگ در سال 1918.

خوابگاه خودگردان همدان


پانسیون دخترانه همدان و مخصوصاً خوابگاه خصوصی همدان خیلی طرفدار دارد اما نه مثل شهرهای تهران، اصفهان، تبریز و شیراز و کرمانشاه.

طراحی سایت