ورود ثبت نام

وراد شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپارید

یک حساب بسازید

فیلد هایی که با * مشخص شده اند ضروری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

ارزش خوابگاه خودگردان در کرج بعد از اینکه استان البرز از استان تهران جدا شد بسیار مشخص تر شد به ویژه خوابگاه پسرانه در کرج، چرا که اصولاً خیلی عظیمی از جمعیت که به تهران آمده بودند جهت دست یافتن به محل سکونتی با قیمت پایین تر به کرج مهاجرت نمودند و برخی از انها توانستند با چند نفر از همشهری ها به صورت همخانه آقا در کرج و یا همخانه خانم در کرج در بیایند و با هم خانه بگیرند و دیگر محتاج پانسیون پسرانه در کرج و یا پانسیون دخترانه در کرج نشوند. کرج هم مانند تبریز بزرگ است.

 

خوابگاه خودگردان کرج

 


کرج شهري است كه در استان البرز ايران است.  این شهر پنجمین شهرستان در ایران است. این منطقه در 20 کیلومتری (12 مایل) غرب تهران واقع شده است، در قله کوه البرز. این شهر توسط کوه ها احاطه شده است که چشم اندازهای زیادی را به نمایش می گذارد.
تاریخ کرج از قرن ها گذشته است. سنگ از معبد آتش زرتشتی تاخت رستم از دوران پارتخان ساخته شده است. مثل مشهد یک شهر پرطرفدار نیست
کاخ سلیمانیه (در حال حاضر مکان یک دانشکده کشاورزی)، مقبره شاهزاده سلیمان، امامزاده رحمان و زید پالانگ آباد استخر، دیگر آثار تاریخی منطقه کرج است.
در طول دوران سلسله پهلوی، کاخ مروارید در ناحیه مهرشهر توسط بنیاد فرانک لویود رایت، ساخته شد. به ویژه پس از انقلاب اسلامی، هزاران نفر از مردم به این شهر کوچک خوشایند مهاجرت کردند که یکی از بزرگترین شهرهای ایران در کمتر از 3 دهه است. در حال حاضر کرج مرکز البرز واقع در غرب تهران است. استان البرز جوانترین و کوچکترین استان ایران است. این نام برگرفته از کوه البرز است که در شمال ایران واقع شده است. همچنین به دلیل منابع غنی آن مانند رودخانه ها و چشمه ها، سهم بزرگی از تامین آب تهران را فراهم می کند.
این ایستگاه با اتوبان، راه آهن به 40 کیلومتری شرق تهران و قزوین در 100 کیلومتری شمال غربی و با راه آهن جاده ای به سیستم مترو تهران مترو متصل است.
آب و هوای کرج کمی خنک تر از تهران است و سالانه 260 میلیارد بار بارندگی می کند. پایگاه اقتصادی کرج نزدیکی آن به تهران است، که حمل و نقل محصولات بین پایتخت و دریای خزر مرکزی است. مواد شیمیایی، کود و کالاهای فرآوری شده نیز در اینجا تولید می شوند. این اهمیت در کشاورزی و صنعت دارد. بسیاری از کارخانه های مهم ایران در نزدیکی آن قرار دارند.
به دلیل مهاجران از سراسر ایران، کرج یک شهر چند فرهنگی است، به همین دلیل کرج به عنوان کوچک ایرانی نامیده می شود.خوابگاه خودگردان کرج
 

البته ناگفته نماند برخی از افراد هم که در کرج کار می کردند حاضر نبودند در خوابگاه کارمندی کرج سکونت داشته باشند و به خوابگاه کارمندی تهران رجوع می نمودند برای استراحت و خواب.

طراحی سایت